Podejrzany o molestowanie uczennicy

Podejrzany o molestowanie uczennicy

59-letni nauczyciel z Bolesławca jest podejrzany o molestowanie seksualne 17-latki. Miał się z nią zamykać w klasie dotykać i zmuszać do dotykania. 

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu zatrzymano, a następnie aresztowano 59-letniego mężczyznę podejrzanego o molestowanie seksualne małoletniej. Grozi mu do 8 lat.

Jak ustalono w toku śledztwa, do przestępstw dochodziło w okresie od stycznia do czerwca 2018 roku. Pokrzywdzoną była 17-letnia uczennica bolesławieckiego liceum, w którym Władysław C. pracował jako nauczyciel.

Podejrzany za pomocą gróźb bezprawnych oraz przemocą wielokrotnie doprowadził ją do poddania się innym czynnościom seksualnym. Miał ją przy tym także krótkotrwale pozbawiać wolności. Przy popełnianiu przestępstwa wykorzystywał stosunek zależności łączący go z pokrzywdzoną jako uczennicą liceum, w którym pracował jako nauczyciel.

10 stycznia 2019 roku mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu, gdzie usłyszał on zarzut i został przesłuchany.

Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Wniosek został uwzględniony.

Zarzucone podejrzanemu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności w wymiarze do 8 lat.
 

Komentarze (16)

A może uczennicy groziła jedynka i posunęła się do bezpodstawnego oskarżenia? Oczernić łatwo, wybielić trudno... Nie oceniajcie zbyt pochopnie...

Ty jesteś nienormalna, dziecku stała się krzywda... mam nadzieje, że nie będziesz mieć dzieci, bo z takim podejściem to już mi ich szkoda

Masz dowody? Nie? To zamilknij, póki masz jeszcze szansę.

Mnie też nauczyciele zmuszali do różnych czynności i zamykali w klasie, szkoda że to nie było karalne:)

Prewencyjny areszt - no może i był potrzebny, ale dlaczego również nie stosuje się aresztu w stosunku do pedofili w sutannach? Czyżby była INNA "waga" przestępstwa?

Ooo,to znaczy ,ze jednak pedofile są w różnych profesjach!
A czemu głównie eksponuje się tylko jedną?

Jaka pedofilia?Człowieku lecz się.Skonczyła 15 lat i może z kazdym.Tu chodzi o wykorzystywanie zależności .To prawie jak gwałt,a nawet gwałt psychiczny.

ciekawe dlaczego 5 miesięcy pozwalała sie gwałcić i nie zgłaszała tego na policje. "do przestępstw dochodziło w okresie od stycznia do czerwca"

A co, przypomniała ci się własna podstawówka? Też cię męczyli, co? Skutki widać do dzisiaj.

może nie wiedziała jak ma to zrobić ? stała się krzywda dziecku i ten stary nauczyciel winien mieć ucięte co trzeba, bo nie ma nic gorszego dla kobiety, dziecka...

uczennica Liceum przez pół roku nie zdawała sobie sprawy, że jest gwałcona?

Dziecko upośledzone mogłoby nie zdawać sobie sprawy ale w Liceum?

A mnie ksiądz skrzywdził.
Wszystkich ministrantów z mojej parafii brał na kolana,dotykał a mnie nie chciał,a potem załatwił sądowy zakaz zbliżania się.
Wszyscy się ze mnie śmiali!

Kasa ci się marzy?

Kasa ci się marzy?

A w Jelonce koscielny pedofil otrzymał swoją ulice.Badziewiastą,od Kilińskiego do 1 maja,ale zawsze.

Pewnie ojciec któregoś z chopaków z Drive Clubu

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.