Seicento – demolka

Seicento – demolka

Trzy pojazdy, w tym policyjny radiowóz, uszkodził kierowca leciwego fiata seicento, po tym jak wymusił pierwszeństwo, wyjeżdżając ze stacji Shell w Lubaniu.

87- letni kierowca czerwonego seicento, wyjeżdżając ze stacji benzynowej przy ulicy Rybackiej w Lubaniu, nie zauważył nadjeżdżającego audi i wyjechał prosto przed niego. Kierowca audi mimo awaryjnego hamowania nie zdołał się zatrzymać i uderzył w bok fiacika. Na tyle mocno, że kierowca mniejszego auta stracił przytomność. Seicento dalej jechało bez kontroli kierowcy, wprost na radiowóz lubańskiej drogówki, która akurat przeprowadzała tam kontrolę prędkości. Fiat uderzył w tył auta policyjnego, zmienił tor jazdy i potoczył się w kierunku zaparkowanego w pobliżu mistsubishi. Policjanci próbowali zatrzymać seicento, a po wybiciu szyby zmienić jego tor jazdy, ale bezskutecznie – włoskie auto zakończyło demolkę, zatrzymując się na japończyku.

Nieuważny kierowca, który przyczynił się do takich zniszczeń, na koniec samodzielnie opuścił pojazd, ale został odwieziony do szpitala, celem sprawdzenia stanu zdrowia. Lekko ranny został też jeden z policjantów.  

Komentarze (7)

Czy to nie Seicento rozwaliło limuzynę BOR?iktoi powie że rozmiar ma znaczenie

Czy to nie Seicento rozwaliło limuzynę BOR?iktoi powie że rozmiar ma znaczenie

Kurczę wodne, Seicento jest niezawodne, i po co mi czołg?

Rozpierducha na całego i to tylko małe Seicento.

"włoski auto zakończyło demolkę, zatrzymując się na japończyku." - czy to nie jest promowanie kultury gender i tęczowych barw?! Jestem przeciwny takiemu traktowaniu samochodów, które przecież są z nami od wieków!

87 lat... Dziadek powinien jeździć autobusem, dobrze że nikogo nie zabił. Powinien mieć przeprowadzone badania pod kątem możliwości prowadzenia samochodu. Czy policjanci zabrali mu prawo jazdy?

Niestety każdy z nas będzie kiedyś "stary" ,a Starość się Panu Bogu nie udała. Współczuję wszystkim uczestnikom zdarzenia.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.