Śmiertelne uderzenie w drzewo

Zdj. KPP Kamienna Góra

Nadmierna szybkość była najprawdopodobniej przyczyną groźnego wypadku na drodze koło Lubawki. Samochód uderzył w drzewo, kierowca zginął na miejscu, a pasażer z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Dwaj młodzi mężczyźni rano 14 października podróżowali drogą krajową nr 5. Kierowca skody najprawdopodobniej nie zapanował nad pojazdem i uderzył bokiem auta w drzewo, po czym wpadł na kolejne. To uderzenie okazało się tragiczne w skutkach – kierowca zmarł, a pasażer z ciężkimi obrażeniami został odwieziony do szpitala. Policja dotarła do osób, które niedługo przed tragicznym finałem tej jazdy widziały pędzącą z nadmierną szybkością skodę. Wszelkie okoliczności wypadku ustala prokuratura. Policjanci apelują o rozsądek na drodze. Zwłaszcza teraz, kiedy dzień jest coraz krótszy, a warunki na drodze zmienne. 

Komentarze (8)

Pędząca skoda... To nie brzmi poważnie...

kiedyś moja dziewczyna popisywała sie brawurą. Powiedziałem mu, że przesiadam sie za kierownice albo wysiadam bo nie chciałem ryzykować. Nie zgodziła sie. Wysiadłem i wróciłem do domu autostopem.

Brawo, chłopcy! To takie nowoczesne, tolerancyjne, tęczowe! Pozdrów dziewczynę i powiedz mu, że go kochasz!

DO "INNY" ALE JAKA Z CIEBE RUBASZNA UKRYTA KOLERZANKA HIHIHI.A fuj.

KoleRZanka?! Masz tu pięć złotych i wyjedź z miasta, ok?

Inny a ,asz 5 zloth czy zaje.....es znowu.

Jak się nazywa ten drapieżnik... wilk? szakal? Nie, HIENA!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.