Zarobili 700 tys. złotych na nielegalnym hazardzie

Zarobili 700 tys. złotych na nielegalnym hazardzie

Dwaj mieszkańcy Jeleniej Góry wpadli na pomysł biznesu. Jeden miał lokal, drugi automaty do gry. Nie było ważne, że urządzenia były nielegalne, grunt, by zarabiały. Interes zaczął się kręcić...

Drugi pan wstawił do lokalu pierwszego siedem automatów do gier hazardowych i interes ruszył. Szło im bardzo dobrze. Do czasu. Urządzenia namierzyli bowiem jeleniogórscy policjanci razem z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Wałbrzychu.

Mundurowi zabezpieczyli 7 automatów do gier o łącznej wartości 84 tysiące złotych. - Straty Skarbu Państwa w związku z nielegalną działalnością są szacowane na około 700 tysięcy złotych - informuje Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Właścicielowi lokalu oraz właścicielowi automatów grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

aut1.jpg

Komentarze (9)

Policja musi namierzać takie lokale, a zwykły mieszkaniec po prostu wie gdzie się one znajdują. Podpowiedzi na przyszłe akcje dla Policji: "Pod Koroną" w Cieplicach przy przystanku MZK/postoju TAXI - piętrowy budynek z zalepionymi oknami. Drugi na Zabobrzu przy przystanku "Sygietyńskiego"- też zalepione okna. Trzeci na Piłsudskiego przed skrzyżowaniem z Matejki - charakterystyczna elewacja pomalowana na niebiesko i czerwono...

A skąd wiedza, że te wymienione są nielegalne ?.

Pokaż mi legalne.

Bo te legalne należą do państwa. W Polsce nie ma innych legalnych lokali niż państwowe i jest ich niewiele w kraju.

Mala poczta
Rog woj.pol. z 1 maja
Jest tego tyle co było tylko teraz bardziej sie im opłaca.

Które kasyna?

Domniemywam sobie że te tolerowane przez służby lokale o wymienionych wyżej lokalizacjach są chronione jakoś przed kontrolami, a może nawet jakieś udziały w tym biznesie maja jakieś wyżej postawione osoby, bo konkurencje im się tnie, a ci się maja coraz lepiej.

CHYBA WIEM KOGO TO LOKAL I AUTOMATY.KAPOWAŁ KONKURENCJE I KOLEGÓW TO PEWNIE TERAZ JEGO ZAKAPOWALI.

Adama S. :)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.