Remont hali na ukończeniu

Remont hali na ukończeniu

Dobiegają końca prace związane z modernizacją hotelu oraz hali sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. – Powinny zakończyć się w terminie – mówi Miłosz Sajnog, wiceprezes Term Cieplickich.

– Niedawno odbyły się próby przyłączeniowe instalacji fotowoltaicznej. Z mojej wiedzy, to pierwsza tak duża instalacja w Jeleniej Górze na budynku użyteczności publicznej – powiedział M. Sajnog. Dodał, że próby zakończyły się powodzeniem.

Trwają jeszcze prace w hotelu. – Prace zewnętrzne zostały już zakończone, ale prowadzone są jeszcze roboty w środku, by dostosować ten hotel do warunków współczesnych i by był przyjazny sportowcom. Kończą się natomiast prace przy ocieplaniu elewacji hali. Wymieniona została stolarka drzwiowa i okienna.
Dodał, że obie te inwestycje (remont hotelu i modernizacja hali) powinny zakończyć się w terminie, czyli z końcem sierpnia.
– Chcielibyśmy, aby wykonawca do końca sierpnia zszedł z budowy, ale ostatnie upały, które nawiedziły Kotlinę Jeleniogórską, trochę naruszają program prac. Nie można stosować wszystkich środków chemicznych, które są konieczne do zastosowania – mówi Miłosz Sajnog. – Liczę, że jak ta fala upałów przejdzie, to wykonawca wszystko nadgoni.

Komentarze (6)

Stara hala pozostanie dalej stara halą.Steropian jej nie odmłodzi ani nie zwiększy jej funkcjonalności.Kolejne miliony bezsensownie wydane.Brawo Wy.

Trzeba cos robić aby zostać na stołkach..

Właśnie teraz nagle przed wyborami jest wysyp jakiejś marnej jakości inwestycji. Jak ktoś da się nabrać na ten numer to ma przegniłe szare komórki.

nie marnej jakości inwestycje, a wręcz pudrowanie syfu.Żałosne miasto,żałosna władza.

Właśnie przed wyborami ruszają z inwestycjami jak stołki uciekają. Udają, że VOLVO organizuje pokaz autobusów. Tylko po co tam Łużniak. Zawsze się do kogoś przykleja.To do wspólnoty na Wolności, to do MZK. Na facebooku pokazuje z Zawiłą jako to Jelenia Góra jest piękna. Tylko dlaczego taka pusta, sklepy polikwidowane. Nie pokazuje targowiska na Kilińskiego, totalna porażka miasta. Tyle lat blachy stoją w centrum miasta. Pawilon na Karłowicza to przy Kilińskiego luksus.

Rozumiem, że prezydent miasta powinien naganiać ci klientów do twojego sklepu a ty będziesz kasował i bogacił się. Jak nie masz głowy do handlu zmień zawód i nie truj na forum.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.