Strażak z Jeleniej Góry zginął w wypadku samochodowym

Strażak z Jeleniej Góry zginął w wypadku samochodowym

Nie żyje 38-letni kierowca audi A6, strażak z Jeleniej Góry. Mężczyzna zginął wczoraj ( 8 marca) na drodze przy stacji Orlen w Bolkowie. 16-latka, która była pasażerką audi została odtransportowana do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 13.00.

Kierowca audi, wyjeżdżając ze stacji paliw Orlen, wymusił pierwszeństwo i wjechał wprost pod nadjeżdżający autobus wycieczkowy. Doszło do zderzenia samochodów.

Na miejsce przyjechało natychmiast pogotowie ratunkowe. Pierwsi na ratunek przyjechali strażacy z OSP KSRG Rochowice Stare. Po dojeździe na miejsce zastali zakleszczoną osobę w częściowo zmiażdżonym samochodzie. Przy użyciu sprzętu hydraulicznego ratownicy wykonali dostęp do osoby poszkodowanej i wspólnie z ratownikami medycznymi przystąpili do reanimacji. Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej 38-letni kierowca audi zmarł.

16-letnia pasażerka audi z urazem głowy trafiła do jeleniogórskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ofiara wypadku to strażak z Jeleniej Góry.

Kierowcy oraz 30 pasażerom podróżującym autobusem wycieczkowym nic się nie stało. Autobusem podróżowali uczniowie ze Szklarskiej Poręby. Wracali do domu z wycieczki szkolnej. Zostali przetransportowani pojazdem zastępczym. Kierowca autobusu był trzeźwy.

Po wypadku droga krajowa nr 5 była przez kilka godzin zablokowana.

53735574_1238738666293025_5561495942626017280_n.jpg
wypadek-bolków-strażak.jpg

Komentarze (15)

Strażak pomylił chyba Audi z wozem bojowym jadącym na sygnale do pożaru nie ustępując pierwszeństwa! Kondolencje dla rodziny

Audi to nie auto tylko stan umysłu kierowców :( Wielka tragedia :(

a kim była 16 latka? córka, siostra, autostopowiczka?

a coś taki ciekawy??

bo napisali, że: Nie żyje 38-letni kierowca audi A6, strażak z Jeleniej Góry.
a o dziewczynie ani słowa..

Córka

To chyba córka była

Po co piszecie że to strażak? To był pirat drogowy. Przy każdym wypadku zaglądacie w CV ofiary i podajecie jej zawód?

A ten z\ aludi\to co nie podali czy cos chlal,dziennie ginie duzo ludzi i nie podaja zawodu,wole nie wypowiadac sie na temat strazy.

Podali że to strażak, bo to podobnie jak audi, stan umysłu.

Chyba wpadł w poślizg na tłustej nawierzchni na zakręcie, pominął pas rozbiegowy i wszedł prosto pod autobus.

A po co te g****e komentarze zginol człowiek a wy będziecie wypisywać glupoty jak ktoś go nie znał to po co się wypowiada a może trochę pomyślcie zaczym coś napiszecie może rodzina będzie to czytała

Bambo,tak trzymaj,piatka,lapka w gore,ratusz powinien oglosic trzy dni zaloby,a kim ta istytucja jest,niech napisza ile miasto placi na utrzymanie ,ich,jakie sa korzysci,ITD

Ludzie opamiętajcie się ! Co wy piszecie! Zginął człowiek, mąż, ojciec a wy jak te hieny wysyłacie komentarze, które tylko bardziej ranią niż dodają otuchy bliskim, którzy stracili swój cały świat! Pomyśl jeden z drugim zanim coś napiszesz, dziś jesteś jutro Cię nie ma ! Nie ważne że popełni błąd, każdy z nas jest tylko człowiekiem. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.

Kurde ile razy ten człowiek uratował komuś życie a wy jak hieny pazerne bedziecie go krytykować opamietajcie sie troche

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.