W Sosnówce budują pięciogwiazdkowy hotel

W Sosnówce budują pięciogwiazdkowy hotel

W Sosnówce Górnej powstaje ekskluzywny hotel. Inwestor z Sopotu zainwestuje w ten obiekt około 55 mln zł.

To będzie hotel pięciogwiazdkowy. Na 3,5 tys. m kw. powierzchni będzie urządzone wygodne miejsce do wypoczynku dla około 50 gości. W hotelu znajdzie pracę około 35 osób. Każda z rodzin goszczących w obiekcie będzie miała do swojej dyspozycji osobistą obsługę. Inwestor planuje otwarcie hotelu w przyszłym roku. Ten sam przedsiębiorca chce stworzyć ośrodek narciarski w Sosnówce.

Komentarze (26)

Prosimy o więcej takich inwestorów.
Brawa

Prosimy o więcej takich inwestorów.
Brawa

Teraz kolej na prawdziwe TERMY takie jak na Słowacji czy Węgrzech

Jako mieszkaniec Gdanska i stały bywalec w Sosnówce i Borowicach życzę inwestorowi z Sopotu szybkiego zwrotu kosztów i gratuluje dobrego wyboru miejsca na inwestycje !!!!

Zatrudnionych będzie 350 osób,35 to trochę za mało.Oraz 500 gości,50 na 3,5 tyś m to by na rowerach jeżdziło.Kto to napisał?

dla 50 osób za 55 mln, chyba coś nie tak

dobrze napisane. bo to nie bedzie dla kazdgo, tylko dla nas - elity. nie bedzie to takie badziewie jak Golombiowski , ze kazdy moze wejsc z ulicy, tutaj bedzie tylko wejscie na zlota karte Biznes Clabu. ja osobiscie bardzo ciesze sie ze powstanie w koncu ekskluzywne miejsce, gdzi ebede mogl wypoczac bez tlumu wiesniakow z okolcy.

trollu z okolcy - życzę miłego wypoczynku

To taxi sudety wypisuje takie brednie. Próbują ludziom obrzydzić konkurencję.

Brakowało hoteli oj strasznie brakowało. Dwa lata i w piętkę będzie gonił.

No to powodzenia panie inwestorze. Każda inwestycja jest mile widziana

Kolejny hotel na Grupon , bo miejsce nie urywa ..........

a u nas w karpaczu mamy burmistrza na skalę światowa to ta lepsza zmiana . cudowny stadion z psimi odchodami i deptak po prostu za....cie. litości ,co oni wyprawiają ,to sp...yć to trzeba być d....m

No tak Karpacz to teraz wiocha , discopolo na ulicach . Zero atmosfery , jakiegoś klimatu . Totalna porażka ....

a u nas w karpaczu mamy burmistrza na skalę światowa to ta lepsza zmiana . cudowny stadion z psimi odchodami i deptak po prostu za....cie. litości ,co oni wyprawiają ,to sp...yć to trzeba być d....m

a u nas w karpaczu mamy burmistrza na skalę światowa to ta lepsza zmiana . cudowny stadion z psimi odchodami i deptak po prostu za....cie. litości ,co oni wyprawiają ,to sp...yć to trzeba być d....m

Co to jest za temat????????? Wydarzenie roku:hotel buduja... (w Jeleniej postawili Toi Toi'a!!!)

do eroz
a byłeś na miejscu, że piszesz iż miejsce nie urywa...
trochę widziałem i takiego widoku jaki będzie z jacuzzi i restauracji w tym hotelu to nie ma w żadnym obiekcie noclegowym w Karkonoszach (nie licząc schronisk), widok porównywalny z panoramą z Chojnika - może tam byłeś

Hotel dla rodzin z 500+

A skąd inwestor będzie brał wodę, bo Taryfa za wodę i ścieki ustalana przez Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji będzie w przyszłym roku wyższa. Jest to związane z koniecznością wykupu sieci wodno-kanalizacyjnej prowadzącej do osiedla Słoneczna Dolina w Staniszowie, podobno. KSWiK wydał na ten cel 3,2 mln zł, a koszt ten zostanie wkalkulowany w taryfę opłat obowiązujących w gminie Podgórzyn. Taryfy w 2016 r. wynoszą: za wodę 9,48 zł/m3, a za odbiór ścieków 16, 25 zł /m 3. W 2017 r. za wodę trzeba będzie zapłacić 11,05 zł/ m3, a za ścieki 16,91 zł/m3 (wszystkie ceny brutto). Woda podrożeje więc o 1,56 zł, a ścieki o 0,65 zł. To spora podwyżka. - Pracujemy nad podniesieniem dopłat do wody i ścieków z budżetu gminy – zapewnia wójt Kalata w NJ 24. Dotąd gmina rocznie dopłacała mieszkańcom do wody i ścieków około 1,5 mln zł. Teraz prawdopodobnie dopłaty sięgną 1,8 mln zł. Mimo podwyższonych dopłat ceny i tak prawdopodobnie minimalnie wzrosną.

A tak swoją drogą ten wątek to dobry temat dla reporterów NJ. Jak to jest, że mając wokół góry (=źródła + cieki w skałach + grawitacyjny spływ wody i ścieków) mamy tak drogę wodę i jeszcze droższe ścieki. I jaka logika jest w dopłatach przez gminy do tych opłat. Wszak gminy płacy z publicznych (=naszych) pieniędzy, czyli i tak określoną kwotę musimy zapłacić. Z jednej albo z drugiej kieszeni. Czy nie jest tak, że monopolista KSWiK nie myśli o zaoszczędzeniu pieniędzy, tylko o wyciągnięciu kasy z gmin? Czy podmiot prawa gospodarczego, jakim jest SPÓŁKA KSWiK nie powinien generować zysków dla swoich właścicieli? A właścicielem są gminy. Tymczasem gminy do niego dopłacają. Zatem KSWiK powinien po prostu splajtować, a na obsługę systemu (powstałego w dużej mierze przy udziale funduszy strukturalnych UE) ogłosić przetarg. Jak to zostało zrobione z komunikacja w Wałbrzychu. Jest lepiej, sprawniej i taniej. Ale do tego potrzeba w Kotlinie odważnego człowieka, jak R. Szełemej.

to prawda z tą ceną wody? koszmar jakiś, kto przyjedzie na takie ceny

Sosnówka... [*] :( No i zaraz całe Karkonosze znikną pod betonem, chodnikiem i hotelami... Trzeba szukać nowego pasma na wędrówki.

MOŻNA,MOŻNA BRAWA DLA SOSNÓWKI.WARTO BEDZIE ODWIEDZIĆ.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.