Okradł matkę z małym dzieckiem

Okradł matkę z małym dzieckiem

Zaaferowanie młodej matki wykorzystał młody mężczyzna, który ukradł pozostawioną na chwilę w wózku dziecięcym damską torebkę. Zabrał między innymi pieniądze i kartę płatniczą, którą potem płacił za zakupy. Złodziejowi grozi do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na klace schodowej w jednym z budynków w Jeleniej Górze. Pokrzywdzona wchodząc do mieszkania wraz z dzieckiem pozostawiała przed wejściem wózek, w którym była torebka. Kiedy kobieta na chwilę oddaliła się, mężczyzna wykorzystał okazję i ukradł jej torebkę. Jego łupem padły dokumenty, karty płatnicze, pieniądze oraz inne drobne przedmioty. Wartość poniesionych strat pokrzywdzona oszacowała na blisko 3000 zł.

Kiedy jeleniogórzanka zorientowała się, że padła ofiarą kradzieży, powiadomiła Policję. Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz na podstawie analizy z nagrań z kamer monitoringu ustalili i wytypowali 21-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Policjanci znali mężczyznę, gdyż wcześniej zatrzymywali go za podobne przestępstwa.

Okazało się, że mężczyzna również kilka razy posłużył się skradzioną kartą płatniczą płacąc lub usiłując zapłacić nią za zakupy. Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)

i widać co mu grozi (10lat???) skoro już to robil i robi dalej czyli uszło mu na sucho poprzednie. :(

Kto zostawia przed budynkiem torebkę pełną gadżetów? Nie popieram złodzieja , ale poszkodowana dała przynętę to rybka podpłynęła.

Oczywiście, że powinna wziąć dziecko i torebkę, ale nie wiadomo, czy dziecko nie płakało i to ono było na ten moment najważniejsze. Na urlopie znalazłam komórkę i kluczyki do samochodu w sklepie w galerii handlowej. Też nie wpadłam na pomysł, by zabrać i sobie pójść, tylko oddałam sprzedawczyni, bo wiedziałam, że bez kluczyków klient nie odjedzie i wróci po zgubę.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.