Od dzisiaj otwarty basen w Jeleniej Górze

Fot. MOS Jelenia Góra

Jak co roku, w pierwszy dzień wakacji otwarty został basen miejski przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. – Zapraszamy – mówi dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Ireneusz Taraszkiewicz. Potencjalnym chętnym trochę figla spłatała pogoda.

Jest chłodno i pochmurno, dlatego raczej nie ma co się spodziewać tłumów w pierwszy dzień wakacji. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce pogoda się poprawi i mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z tej atrakcji. A jest z czego.

– Jak zawsze, jesteśmy przygotowani do tego, by można było spędzić tam czas nie tylko wylegując się na słońcu, ale przewidzieliśmy wiele atrakcji. Na terenie basenu znajduje się boisko do siatkówki plażowej, mobilne boisko do mini piłki nożnej, jest stół tenisowy, można też pograć w szachy czy warcaby – mówi dyrektor Taraszkiewicz. – Dzieci i młodzież będą znajdowały się pod opieką ratowników.
Basen będzie czynny codziennie w godz. 10. - 19. Ceny pozostają bez zmian. Wstęp do godz. 16. kosztuje 15 złotych (dorośli) oraz 5 złotych (dzieci i młodzież). Po godzinie 16. jest taniej, odpowiednio: 6 i 2,5 złotych.

Komentarze (13)

Czesi mają otwarte baseny od połowy maja.Wrocław otworzył baseny 1 czerwca.Pogoda sprzyjała to i biznes ruszył.A w Jeleniej prrr baseny stoją.Brawo

przy 8 stopniach to na pewno tłumy bedą.
Na żwirowni woda znacznie cieplejsza. ;)

Jasne, że stoją.. Po co mają być otwarte skoro świeci słońce i jest ciepło.. Chore miasto..

basen czynny latem od 10 do 19... śmiech na sali. i trochę się spóźniliście z otwarciem. jak na dworze było po 30 stopni od maja to ludzie musieli się kąpać i leżakować na żwirowni... bieda, nie basen. jako atrakcje proponuję wrzucić do basenu tonący statek PO ha ha ha.

Gra w szachy i warcaby no no, cóż za oryginalne basenowe ATRAKCJE chyba się pocramy z zachwytu!

Trzeba się pogodzić z faktem, że szans na odrodzenie Jeleniej Góry już nie ma. Ktoś miał interes w tym, aby to miasto pogrążyć, wyludnić i doprowadzić do kulturalnej, sportowej i społecznej ruiny. Teraz komuś się opłaca, aby ten stan utrzymywać. Kto mógł już dawno stąd wyjechał. Pozostali musimy niestety patrzeć z żalem na to co się tu dzieje i zaciskać zęby. A nasze władze? No cóż... Bez komentarza.

oby teraz przez caly lipiec temp nie urosla powyzej 15 stopni!!! tego wam zycze!!!! zebyscie grosza nie zarobili!!! wyludzacze!!!!

Fajnie, tylko w taką pogodę nie bardzo chce się iść. Trzeba było zakasać rękawy i otworzyć wtedy, gdy był upał.

Jake byly upaly to ludzie korzystali z postawionych przez urzad miasta prysznicow no nie bylo gdzie I dzieci mialy radoche a teraz wakacje ale nie name basen

Basen powinien być otwarty od maja, kiedy słońce grzało . Teraz już nie będzie takich upałów więc minęliście się z celem. Ktoś , kto zarządza tym basenem chyba nie widzi jaka pogoda jest . Od ładnych kilku lat gorące okresy przesunęły się i wypadałoby również przesunąć okres otwarcia basenu. W końcu ma służyć mieszkańcom, chyba że otwieracie go bo musicie.

Niestety ale jeleniogórski basen to takie trochę muzeum. Można tam iść żeby zobaczyć jak kiedyś działały baseny. A na prawdziwy basen proponuję jechać np. do Strzegomia.

Ten basen działa tak jak całe miasto. Tragedia. Tutaj wszystko jest beznadziejne. Dziękujemy włodarze. I pozdrawiam kąpiących się w basenie :D

Maj, czerwiec - gorąco jak w hucie, basen zarasta. Otworzyli, kiedy pogoda zdecydowanie zniechęca do kąpieli na wolnym powietrzu. Brawa dla mistrzów marketinga z urzędu, żeby wam taka marcowa aura przez całe wakacje się trzymała.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.